مدیرعامل بنیاد خیریه بناهای ماندگار شهرداری خبر داد:

مشارکت شهرداری در ساخت مهمانسرای علمی‌تحقیقاتی بیماران سرطانی

 

سرویس خبر: روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیرعامل بنیاد خیریه بناهای ماندگار شهرداری کرمان از واگذاری زمین جهت تبدیل نمازخانه به مسجد بقیه‌الله (عج)، تخصیص زمین جهت توسعه‌ حیاط مسجد و مهدیه‌ صاحب‌الامر (عج)، ساخت پروژه‌ آموزشی‌فرهنگی محبّین اهل‌بیت (ع) در محله‌ شیخ‌احمد کافی و انعقاد قرارداد پروژه‌ مجتمع رفاهی فرهنگی انجمن نابینایان استان خبر داد و افزود: مشارکت در پرداخت عوارض پروانه‌ ساختمانی برای ساخت مهمانسرای علمی‌تحقیقاتی یاس یک و یاس دو برای اسکان بیماران سرطانی و همراهان در کیلومتر اول جاده هفت‌باغ، از دیگر موارد است.

محمدرضا قربی با اشاره به ساخت مجتمع‌های دختران و پسران بی‌سرپرست آشیانه‌ علی (ع) افزود: قرارداد واگذاری دو قطعه‌زمین در شهرک بهارستان برای ساخت دو مجتمع رفاهی ایتام دختران و پسران موسسه‌ی خیریه آشیانه‌ی علی (ع) بسته شد که فاز اول آن برای استفاده‌ دختران تحت پوشش به بهره‌برداری رسیده و فاز دوم مربوط به پسران نیز در حال ساخت است.

وی توسعه‌ مسجد پیامبر اعظم (ص) را از دیگر پروژه‌های این بنیاد دانست و اظهار داشت: در حال حاضر، بخشی از مسجد به‌صورت سازه‌ سبک ساخته شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

مدیرعامل بنیاد خیریه بناهای ماندگار شهرداری کرمان با اشاره به افتتاح مسجدالنبی (ص) در بلوار پارادیس خاطرنشان کرد: مشکل مالکیت و تمدید پروانه‌ زمین مسجد ولی‌عصر (ع) شهرک الهیه نیز با توجه به نظر مثبت شورای اسلامی شهر و احراز مالکیت شهرداری حل شد و ساخت این مسجد با حدود 40 درصد پیشرفت در حال انجام است.

وی با بیان این‌که از ابتدای فعالیت بنیاد، حدود 20 قطعه زمین از طریق املاک شهرداری تحویل بنیاد شد گفت: برای گرفتن زمین‌های پیشنهادی جدید متناسب با نیاز شهر و درخواست خیران نیز، از سوی شهردار کرمان با شهرداری‌های مناطق مکاتبه می‌شود.

 

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      ارتباط با شهردار
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه