شهردار کرمان:

بوستان "رادیو" جهت قدردانی از دست اندرکاران رادیو کرمان، نامگذاری شده است

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمان

طی آیینی و با حضور شهردار، اعضای شورای شهر، مدیرکل صدا و سیمای استان و جمعی از مدیران شهری کرمان، دومین بوستان از بوستان‌های جدید در منطقه‌ دو افتتاح شد.

شهردار کرمان با بیان این که این بوستان جهت قدردانی از دست اندرکاران رادیو کرمان که پل ارتباطی شهرداری و شهروندان کرمانی هستند به نام "رادیو" نامگذاری شده افزود:‏ بوستان رادیو با امکانات رفاهی چون سکوهای اقامتی، وسایل بازی، فضای سبز و مبلمان شهری، میزبان شهروندان و مسافران نوروزی است.

 مهندس علی بابایی با اشاره به برنامه "10 شب، 10 افتتاح" شهرداری اظهار داشت: سرانه‌ فضای سبز در منطقه‌ی چهار، 30 متر و در منطقه‌ی دو، سه متر است که برای افزایش سرانه‌ فضای سبز در این منطقه، ساخت 10 پارک در دستور کار قرار گرفت.

 وی از افتتاح بوستان "فیروزه" به مساحت دو هزار و 500 متر مربع در شب گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: با ساخت بوستان‌های فیروزه، رادیو، کتاب، تمدن، حرکت، مالیات، بیهقی، حجاج و آب‌نمای موزیکال در منطقه، بخشی از خلا فضای سبز این منطقه جبران شده است.

بابایی با اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال اجرا در شهر کرمان، خاطرنشان کرد: شهرداری کرمان ساخت 20 بوستان را در نقاط مختلف شهر برنامه‌ریزی کرده که 13 بوستان تا عید نوروز به بهره‌برداری می‌رسد.

 

اقدامات شهرداری در کرمان جای تقدیر دارد

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان نیز در این مراسم با بیان این که وظیفه رسانه، انعکاس فعالیت‌های خوب است گفت: اقدامات شهرداری در کرمان جای تقدیر دارد و نامگذاری یک بوستان به نام رادیو، در حقیقت قدردانی از زحمات عوامل رادیوی کرمان است.

احمد علیرمضانی رسانه را بهترین ابزار برای معرفی کرمان عنوان و تاکید کرد: افزایش حضور گردشگران در استان نشان می‌دهد که رسانه‌ها به خوبی توانسته‌اند کرمان را معرفی کنند.

رئیس شورای شهر کرمان نیز با بیان این که سال ها این مکان مخروبه به محل جمع‌آوری زباله تبدیل شده بود گفت: اکنون این زمین خالی به همت شهردار کرمان و همکارانش در منطقه دو، به یک مکان بسیار زیبا تبدیل شده است.

علی‌اکبر مشرفی با اشاره به هزار میلیارد تومان پروژه در حال اجرا در شهر کرمان افزود: شهر کرمان و شهروندانش لیاقت بیش از این را دارند.

شایان ذکر است بوستان رادیو در انتهای خیابان 24 آذر و تقاطع بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای شهر کرمان واقع شده است.

 

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      ارتباط با شهردار
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه