شهردار کرمان:

صبح امروز خیابان بهمنیار بازگشایی شد

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان از بازگشایی خیابان بهمنیار، از سمت خیابان شهید نامجو به طرف میدان آزادی خبر داد.

مهندس علی بابایی در حاشیه‌ی بازدید استاندار کرمان و معاون عمرانی استاندار از روند بازگشایی این محور گفت: پس از ریخته شدن بتن سقف ضلع غربی خیابان بهمنیار، تا ساعات پایانی شب گذشته، این معبر توسط سازمان عمران شهرداری آسفالت شد و مسیر از نظر ترافیکی به حالت قبل از اجرای پروژه برگشت.

وی افزود: از امروز مردم می‌توانند از این مسیر به سمت میدان آزادی تردد کنند.

شهردار کرمان با بیان این‌که آخرین تملک خیابان استقلال نیز دیروز انجام گرفت، گفت: شب گذشته همکاران منطقه سه تا صبح کار تخریب را انجام دادند و امروز با آسفالت این مسیر، تردد خودروها به حالت قبل از اجرای پروژه برمی‌گردد.

بابایی بیان کرد: با آسفالت این معبر، مسیر خیابان استقلال به چهارراه خواجو آزاد می‌شود و تردد در خیابان استقلال به‌صورت رفت‌وبرگشت انجام خواهد شد.

وی افزود: با این اقدام، دیگر در میدان آزادی گره ترافیکی نخواهیم داشت و خودروها همانند قبل از اجرای پروژه، در خیابان‌های محدوده‌ی میدان آزادی تردد خواهند کرد.

شهردار کرمان با بیان این‌که تمام تلاش ما این است که دال میدان هم هرچه سریع‌تر اجرا شود، از بررسی طرح‌های منتخب المان میدان آزادی با حضور استاندار کرمان خبر داد و گفت: از بین 88 طرحی که به مسابقه‌ی المان میدان آزادی ارسال شده بود، سه طرح توسط گروه داوران انتخاب شد که امروز با حضور استاندار کرمان، شرایط اجرایی این سه طرح مورد بررسی قرار گرفت.

بابایی افزود: قرار شد از طراح‌های این سه طرح دعوت شود تا با حضور آن‌ها وضعیت اجرای طرح‌ها مجدد مورد بررسی قرار گیرد.

 

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      ارتباط با شهردار
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه