پروژهي قلاع دختر و اردشیر، زندگي را به شرق کرمان بازمی‌گرداند

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

 

مدیر عامل سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر اظهار کرد: پروژه‌ي‌ قلاع دختر و اردشیر، پروژه‌ي بزرگی است که مي‌تواند جريان زندگي را به بخش شرقی شهر کرمان بازگرداند

  سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مهندس مرتضی جعفری با بیان اینکه فضاي تملک شده در اطراف قلعه‌هاي دختر و اردشير در حال حاضر در مالکیت شهرداري است، گفت: از اراضي اطراف قلاع چيزي حدود 30 هکتار به پارک و فضاي سبز تبديل شده که اين ميزان فضاي سبز دقيقا منطبق بر ضوابط و مقررات طرح اوليه است.

وی افزود: علاوه بر بوستان‌های احداث شده در سال‌هاي گذشته، در سال 95 نیز در زميني حدود 5.2 هکتار، حد فاصل سه راه مديريت تا پارک پرديس، جنب قلاع دختر و اردشير، پروژه‌اي تحت عنوان پارک پدر تعريف شد که با طراحي خاص، نورپردازي‌هاي ابتکاري و آبشارهاي مصنوعي همزمان با ولادت حضرت علی (ع) بهره‌برداري رسيد.

مدیر عامل سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر عنوان کرد: پروژه‌ي‌ قلاع دختر و اردشير پروژه‌ي بزرگی است که مي‌تواند جريان زندگي را به بخش شرقی شهر کرمان بازگردانده و این بخش از شهر را به يک فضاي گردش‌گري بی نظیر تبديل کند.

جعفری با تاکید بر اینکه اجرای چنین پروژه‌ي بزرگی نیازمند همراهی و همکاری همه‌ي نهادهای دخیل و شهروندان کرمانی است خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک و همراهی همه‌ي دستگاه‌های دولتی و همشهریان بتوانیم پروژه را به سرانجام برسانیم .

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      ارتباط با شهردار
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه