سرپرست اداره زیباسازی شهرداری کرمان خبر داد:

 

آغاز عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در بولوار نصر و خیابان بحرالعلوم

 

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست اداره زیباسازی شهرداری کرمان گفت: به زودی عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در بولوار نصر و خیابان بحرالعلوم آغاز می‌شود.

مهندس رضا مهرابی از اجرای عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در منطقه دو شهر کرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین توجیه و اخطاردهی لازم به مالکان تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد توسط واحد اجرائیات این مدیریت و با همکاری معاونت‌های خدمات شهری مناطق انجام می‌شود.

وی با اشاره به ساماندهی 80 تابلوی فاقد مجوز و غیر استاندارد از ابتدای خیابان سرباز تا سه راه هفده شهریور افزود: عملیات ساماندهی تابلوهای منطقه چهار تاکنون طی دو مرحله اجرا شده است و طی روزهای آتی این عملیات تا انتهای خیابان سرباز به سمت میدان بیرم آباد ادامه می‌یابد.

سرپرست اداره زیباسازی در پایان از مالکان تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد در نقاط مذکور که برگه اخطاریه واحد اجرائیات زیباسازی را مشاهده کردند، خواست خود قبل از اقدام شهرداری نسبت به برچیدن موارد خلاف تبلیغاتی اقدام کنند و یا جهت تعیین تکلیف تابلوهای خود به دفتر ساماندهی تابلوهای شهری مدیریت زیباسازی، واقع در ابتدای خیابان شهید کامیاب، محوطه پارک ریاضیات مراجعه کنند.

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه